FORUM POLSKO - GRUZIŃSKIE

18 LISTOPADA 2015

Pierwsza edycja Forum Polsko-Gruzińskiego przeszła do historii. Miała miejsce w dniu 18 listopada 2015 roku przy ul. Frezerów 3 w Lublinie w siedzibie Inkubatora Technologicznego.


Forum swoją obecnością zaszczycili m. in. : Natalia Topchishvili – Radca Ambasady Gruzji w Polsce, Krzysztof Grabczuk – Wicemarszałek Województwa Lubelskiego, Krzysztof Komorski – Zastępca Prezydenta Miasta Lublin.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym uczestnikom. W szczególności podziękowania należą się prelegentom, którzy wygłosili zróżnicowane tematyczne i ciekawe referaty. Mnogość tematyczna prelekcji oraz bardzo ciekawa wymiana zdań podczas panelu sprawiła, że bez trudu można było znaleźć interesujący temat. Dyskusje przenosiły się poza sale konferencyjne i trwały w czasie przerw, a także po zakończeniu Forum.

Wśród uczestników obecni byli Gruzini, którzy z wielką pasją dzielili się wiedzą i doświadczeniem w kontaktach polsko-gruzińskich. Atutem wydarzenia był m.in. stół gruziński, przy którym można było skosztować zagranicznych specjałów.

Zapewniamy, że nie jest to pierwsze i ostatnie takie spotkanie. W przyszłym roku ponownie będziemy mogli spotkać się na Forum Polsko-Gruzińskim.


plgr

Celem Forum było:
umożliwienie nawiązania kontaktów międzynarodowych,
wzrost transferu wiedzy i dobrych praktyk między partnerami,
promocja współpracy i nowych kierunków inwestycji zagranicznych.
W celu otrzymania informacji, w szczególności dotyczących pakietów sponsorskich, prosimy o kontakt pod adresem forum@inkubator.lublin.pl lub pod numerem telefonu 799-344-706.


Patronat Honorowy

Patronat

Partner

Patronat Medialny

Sponsor