Fundacja Lubelskich Innowacyjnych Przedsięwzięć

Fundację została powołana mając na względzie potrzebę wspierania rozwoju  regionalnego poprzez wspomaganie różnorodnych form aktywności lokalnej, w szczególności podnoszenie świadomości i wiedzy obywatelskiej, promocję przedsiębiorczości i innowacyjności oraz wzmocnienie aktywności zawodowej.
Regionalna Lubelska Grupa Microsoft

RLGM to elitarny klub komputerowy zrzeszający pasjonatów nowych technologii, programistów, projekt managerów, designerów, projektantów baz danych, specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci , w tym głównie pracowników firm z branży informatycznej. Grupa spotyka się na comiesięcznych bezpłatnych sesjach technologicznych w Lublinie. Głównymi celami grupy są: poszerzanie własnej wiedzy poprzez uczestnictwo i prowadzenie sesji, integracja sektora informatycznego na Lubelszczyźnie, organizowanie Code Campów oraz konferencji, działalność naukowa oraz charytatywna.


Xmart Group

Xmart to firma informatyczno - szkoleniowa. Oferujemy usługi w zakresie budowy i dostosowania istniejących programów do potrzeb  i uwarunkowań firmy. Tworzymy aplikacje specjalistyczne i systemy do: raportowania, ewidencji kosztów, zarządzania produkcją, budżetowania, zarządzania informacją, zarządzania procesami logistycznymi. Szkolimy z zakresie praktycznych zastosowań Excela w biznesie.
Informatyczne inspiracje w zarządzaniu małą i średnią firmą to nasza pasja.
Strona internetowa: www.xmart.pl

Lubelskie Centrum Consultingu sp. z o.o.

Spółka prowadzi działalność szkoleniowo-doradczą od 2009 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i organizacji szkoleń otwartych realizowanych w formie warsztatów oraz szkoleń zamkniętych „in company” dostosowanych stricto do potrzeb i oczekiwań konkretnych przedsiębiorstw lub instytucji. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania szkoleniowe i usługi consultingowe, w tym współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Świadczymy wysokiej jakości usługi nowoczesnego doradztwa biznesowego dostosowane do profilu działalności i wymagań naszych klientów. Nasze działania realizowane są zarówno w kraju jak i za granicą. Dzięki rozbudowanej sieci partnerów biznesowych jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.Strona internetowa: www.lcc.lublin.pl