LOKATORZY STACJONARNI

Lubelskie Centrum Consulting sp. z o. o.

Adres e-mail: biuro@lcc.lublin.pl
Telefon: +48 81 440 87 00
Strona internetowa: www.lcc.lublin.pl

Lubelskie Centrum Consultingu" sp. z o. o. powstało w 2009 roku w Lublinie aby wspierać przedsiębiorczość i pokazywać firmom jak mogą zwiększać swoją efektywność. Potrzeby przedsiębiorców wymagają nieustannych obserwacji rynku, analizy trendów, poszukiwania nowych rozwiązań i ciągłej rozbudowy kapitału relacyjnego. Cytując jednego z klasyków zarządzania: „Segmentacja klientów, zawsze sprowadza się do zaspokajania potrzeb pojedynczego klienta". W biznesie nie ma uniwersalnych rozwiązań, a dynamika rynku nie pozwala zbyt długo zastanawiać się nad strategią. Dostarczamy wiedzy, narzędzi, a w razie potrzeby gotowych rozwiązań biznesowych. Wspierając klientów w pokonywaniu biznesowych wyzwań przyjmujemy założenie Kevina Kelly'ego: „Klienci mogą schodzić się tłumnie, ale zadowolenie odczuwają pojedynczo".

 

Speed Com Karol Górny

Adres e-mail: biuro@speed-com.pl
Telefon: +48 605 300 663
Strona internetowa: brak
Firma powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na specjalistów w zakresie szeroko pojętego doradztwa telekomunikacyjnego. Głównym celem firmy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie efektywności łączności i sieci teleinformatycznych poprzez obniżanie kosztów i podnoszenie ich jakości zarówno telefonii stacjonarnej jak i komórkowej. Firma zajmuje się również bieżącą weryfikacją ofert poszczególnych dostawców telekomunikacyjnych dostępnych na rynku, co pozwala wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie dla klienta. Dodatkowo, Speed Com zajmuje się usługą outsourcingu w zakresie telemarketingu.

POZOSTALI LOKATORZY

Fan Club The Beatles w Lublinie - Reaktywacja PL

Adres e-mail: fanclub.thebeatles.lublin@gmail.com
Telefon: +48 508 604 202
Strona internetowa: www.fcbeatleslublin.pl

Międzynarodowa organizacja non-profit działająca z autoryzacją The Beatles Story Muzeum w Liverpoolu, zrzeszająca wszystkich Beatlefanów oraz melomanów muzyki popularnej i rockowej II połowy XX wieku. Głównym celem Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja PL jest bezgraniczne i pokojowe propagowanie muzyki, stylu, twórczości oraz innych dzieł stworzonych przez zespół The Beatles i jego członków poprzez aktywną i publiczną działalność wśród wszystkich Beatlefanów, melomanów muzyki popularnej i rockowej oraz zainteresowanych z całego świata,

RPAS HUB Sp. z o. o.

Adres e-mail: biuro@rpas-hub.pl
Telefon: 515 653 495
Strona internetowa: www.rpas-hub.pl

RPAS HUB jest firmą specjalizującą się w lotniczym pozyskiwaniu i przetwarzaniu danych cyfrowych z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych "dronów" na potrzeby zastosowań inżynierii lądowej. Spółka powstała z połączenia kilku marek z branży usług dronami, które są obecne na polskim rynku od 5 lat (GOVISION, FLY-LAB, FLY-MAP, UAV-GEO-MAPPER).


Realizujemy innowacyjne projekty dedykowane dla branży energetycznej, przemysłowej oraz geodezyjnej. Tworzymy autorskie rozwiązania softwarowe, sprzętowe i systemowe. Opracowaliśmy system AIRLAB-DRONE do lotniczego badania jakości powietrza. Jesteśmy twórcą autorskiego oprogramowania UAVcrm do efektywnego zarządzania firmą działającą w branży UAV, jak również oprogramowania RPAScloud do zarządzania, analizowania i przetwarzania danych cyfrowych pozyskanych z dronów.


Specjalizujemy się w:

 • lotniczych inspekcjach przemysłowych z wykorzystaniem kamer wizyjnych i termowizyjnych
 • lotniczych inspekcjach sieci ciepłowniczych, energetycznych oraz farm fotowoltaicznych
 • lotniczych inspekcjach dachów, kominów i masztów antenowych/GSM
 • fotogrametrii niskiego pułapu (chmury punktów, ortofotomapy, numeryczne modele terenu)
 • inwentaryzacji lotniczej (inwentaryzacje budów, infrastruktury)
 • lotniczej obsługi kopalni (obliczanie wydobytego surowca oraz stanu magazynowego hałd)
 • lotniczej fotografii wysokiej rozdzielczości 42mpix (prezentacje obiektów)
 • obsługi wideo wraz z montażem (filmy promocyjne, eventy, wydarzenia firmowe i kulturalne)
 • pozyskiwaniu danych do generowania modeli 3D
 • lotniczych pomiarach jakości powietrza systemem AIRLAB-DRONE


RPAS HUB obejmuje zasięgiem teren całej Polski. Posiadamy 20 ekip terenowych, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko dotrzeć w każde miejsce w Polsce. Profesjonalne realizowanie potrzeb klienta jest doceniane w licznych rekomendacjach i poleceniach naszej firmy jako godnego partnera biznesowego.


Zapraszamy do współpracy!

Price4Wheels Sp. z o.o.

Adres e-mail: contact@price4wheels.pl
Telefon: 509 441 971
Strona internetowa: www.price4wheels.pl

Price4Wheels jest startupem technologicznym skupiającym się na rynku motoryzacyjnym. Na bieżąco gromadzimy duże ilości danych, przetwarzamy i analizujemy tworząc czytelne i łatwe w odbiorze raporty. Naszym pierwszym, sztandarowym produktem jest autorski system wyceny aut używanych oparty na metodach data science / machine learning. Zamierzamy docierać ze swoimi produktami do jak najszerszego grona użytkowników, aby mieć realny wpływ na wzrost transparentności rynku motoryzacyjnego w Polsce.

Travelduck Polska Sp. z o. o.

Adres e-mail: kontakt@travelduck.pl
Telefon: +48 882 021 349
Strona internetowa: www.travelduck.pl

Na Travelduck masz wszystko w jednym miejscu. Szybko, łatwo i przyjemnie rezerwujesz wyprawy najlepszych organizatorów turystycznych z całej Polski. Serwis travelduck.pl to miejsce, w którym znajdziesz starannie wyselekcjonowane wyprawy adventure travel z wielu obszarów: trekking, kitesurfing, sporty zimowe, culinary tourism, wyprawy rowerowe i inne.

IMPERIN SP. Z O.O

Adres e-mail: biuro@imperin.pl
Telefon: +48 796 160 428
Strona internetowa: www.imperin.pl

Główną działalnością firmy jest handel internetowy.

Lubelskie Biotechnologiczne Stowarzyszenie Edukacy

Adres e-mail: kontakt@lubelskabiotechnologia.pl
Telefon: +48 503 346 581
Strona internetowa: www.lubelskabiotechnologia.pl

Lubelskie Biotechnologiczne Stowarzyszenie Edukacyjne 


Jesteśmy stowarzyszeniem edukacyjnym posiadającym status OPP Organizacji Pożytku Publicznego oraz status Instytucji szkoleniowej wpisanej do RIS nr ewidencyjny 2.06/00127/2017.
Naszym celem jest wspieranie aktywizacji zawodowej uczniów szkół zawodowych, studentów, absolwentów oraz doktorantów w poszerzaniu wiedzy z zakresu szeroko pojętej biotechnologii.


Zajmujemy się organizacją:
- certyfikowanych szkoleń specjalistycznych,
- certyfikowanych szkoleń e-learningowych,
- certyfikowanych konferencji naukowych,
- lekcji pokazowych i warsztatów edukacyjnych,
- uroczystości multimedialnych prezentujących historię lubelskiej biotechnologii,
- praktyk i staży zawodowych.


Na bazie wieloletnich doświadczeń zawodowych stworzyliśmy Muzeum Biotechnologii Przemysłowej, które znajduje się na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Środowisku Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II.


Za swoją pracę edukacyjną zostaliśmy nagrodzeni:
- Medalem Marszałka Województwa Lubelskiego,
- Medalem Prezydenta Miasta Lublin,
- Grawertonem Marszałka Województwa Lubelskiego,
- Dyplomami Marszałka Województwa Lubelskiego.

AUTO1 Maciej Bielecki, Jacek Dzikowski, Piotr Toma

Adres e-mail: autojeden@gmail.com
Telefon: +48 725 010 108
Strona internetowa: www.auto1.com.pl

Serwis działa na rynku od 2011r.

Świadczymy usługi wulkanizacyjne, serwis klimatyzacji oraz naprawy zawieszeń, hamulców itd.

Prowadzimy również sprzedaż opon wszystkich dostępnych na rynku producentów.

Brand Care Sp. z o.o.

Adres e-mail: biuro@brand-care.pl
Telefon: +48 530 099 000
Strona internetowa: brak

Firma Brand Care Sp. z o.o. jest producentem kompleksowego rozwiązania do szeroko rozumianej oceny satysfakcji klientów. Składa się ono z fizycznych niezależnie działających urządzeń oraz zintegrowanego z nimi systemu do zarządzania danymi i raportowania. Odbiorcy rozwiązania otrzymują bieżący wgląd w jakość obsługi w miejscach o dużym natężeniu ruchu, tj.:
- stacjach paliw,
- klubach fitness,
- restauracjach i kawiarniach,
- hiper i supermarketach,
- lotniskach,
- placówkach medycznych,
- urzędach,
- biurowcach,
- i wielu innych.


Urządzenia pozwalają ponadto na monitoring pracy pracowników lub zewnętrznych podmiotów i raportowanie do właściwych osób. Dzięki temu kadra zarządzająca ma bieżący wgląd w sytuację danej placówki lub sieci placówek i może podejmować trafne decyzje o charakterze strategicznym.

Bonum Vitae Sp. z o.o.

Adres e-mail: kontakt@bonumvitae.pl
Telefon: +48 695 223 336
Strona internetowa: www.bonumvitae.pl

Spółka prowadzi działalność handlową, edukacyjną i marketingową, w tym - aktywność międzysektorową, działając na rzecz zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego, awansu cywilizacyjnego oraz poprawy jakości życia mieszkańców Rzeczpospolitej Polskiej, w szczególności - województwa lubelskiego.

maGroup Sp. z o.o.

Adres e-mail: biuro@magroup.com.pl
Telefon: +48 732 737 776
Strona internetowa: www.leasing.sos.pl

maGroup Sp. z o.o. to grupa przedsiębiorców, którzy po latach indywidualnych doświadczeń połączyli siły by stworzyć firmę, która będzie świadczyć usługi na poziomie wyższym niż ten, z którym zetknęli się dotychczas w swoich branżach. Firma działa na rynku finansowym, badań rynkowych, e-commerce, marketingu, doradztwa w zakresie przedsiębiorczości, wspiera też nowe firmy na początku ich własnej drogi. Jednym z głównych produktów oferowanych w ramach portfela maGroup jest marka S.O.S. Leasing, świadcząca usługi finansowania leasingiem.

CK Monika Podkowińska

Adres e-mail: podkowinska@wp.pl
Telefon: +48 501 676 448
Strona internetowa: brak

Profesjonalna obsługa księgowa podmiotów prowadzonych księgowość w formie książki przychodów i rozchodów. Ponad 10 lat doświadczenia w różnych branżach na stanowisku głównego księgowego, a od 3 lat również biegły sądowy.

Instytut Prawa i Technologii HEVELIUS

Adres e-mail: instytut@hevelius.org
Telefon: + 48 81 820 00 69
Strona internetowa: www.hevelius.org

Instytut Prawa i Technologii HEVELIUS jest jednostką skupiającą swoje działania w głównej mierze na dwóch polach:

Technologie interaktywne – rzeczywistość rozszerzona (AR), mieszana (MR)

Tworzymy oprogramowanie i projektujemy treści multimedialne, które pozwalają użytkownikom wejść w interakcje z hologramami. Lobbujemy i promujemy rzeczywistość rozszerzoną i mieszaną jako wartość dodaną do otaczającego nas świata. 

Pracujemy nad wykorzystaniem technologii rzeczywistości rozszerzonej w efektywniejszej edukacji dzięki nowatorskim formom przekazu informacji i innego typu doświadczeń tworzących nauce. 

Instytut jest akredytowaną placówką szkolącą i egzaminującą projektantów rzeczywistości rozszerzonej w systemie IxDC ( Interaction Design Certificate) 

Pomoc prawna - KancelariePrawne.org 

Przeciwdziałamy rosnącej skali nadużyć jakich dopuszczają się banki, ubezpieczyciele, fundusze sekurytyzacyjnym oraz inne podmioty korporacyjne naciągające portfel Polaków „pod płaszczykiem” legalności. 

Świadczymy usługi pomocy prawnej poprzez: porady, konsultacje, pomoc w tworzeniu pism, reprezentując Beneficjentów w sądach.  


Bitlife Sp. z o.o.

Adres e-mail: kontakt@bitlife.pl
Telefon: +48 22 266 02 54
Strona internetowa: www.bitlife.pl

Bitlife Sp. z o.o. jest innowacyjną spółką technologiczną, której zespół od ponad 9 lat zajmuje się rozwiązaniami z zakresu strumieniowania mediów w sieci Internet oraz chmury obliczeniowej i ich zastosowaniem w projektach informatycznych. Nasz kadra to programiści, administratorzy i inżynierowie z dużym doświadczeniem wciąż poszukujący wyzwań i nowych pomysłów w obszarze transmisji w sieci IP/Internet, środowiska chmury obliczeniowej, streamingu audio i wideo, zwinnego programowania, aplikacji webowych i mobilnych. Połączenie zespołu wdrożeniowców i programistów z małym ale twórczym działem badań i rozwoju zaowocowało wdrożeniem dwóch innowacyjnych produktów:
- Stworzeniem w polskiej domenie sieci Internet nowej generacji, nowoczesnego, niezawodnego systemu dystrybucji treści w technologii video CDN,ze szczególnym nastawieniem na obsługę popularnych platform urządzeń klienckich (komputery PC, telefony komórkowe, konsole do gier, sieciowe urządzenia Set Top Box). Nasza platforma CDN umożliwia stałą obsługę ponad 30 tys. jednoczesnych widzów;
- Nowoczesnej platformy chmury obliczeniowej wspierającej wirtualizacje w wielu technologiach (KVM, Xen, vMware) z prostym interfejsem zarządzania (również mobilnym).


Bitlife pracowała i współpracuje z tak prestiżowymi klientami jak Netia, RUCH, Kino Polska czy Grupa EMF, wciąż podejmując wyzwanie poszerzania granic współczesnej technologii chmury obliczeniowej, systemów dostarczania treści i rozwiązań strumieniowania mediów w sieci Internet.

DTS Serwis Mariusz Maksajda

Adres e-mail: biuro@dtsserwis.pl
Telefon: +48 515 515 414
Strona internetowa: www.dtsserwis.pl

DTS Serwis to lider na Polskim rynku w branżach:


#wentylacja

#fotowoltaika

#chłodnictwo

#klimatyzacja

#pompyciepła


Mamy ponad 13-letnie doświadczenie na rynku i jako nieliczni posiadamy serwis 24h/7dni w tygodni!

Perfekt Garden

Adres e-mail: info@perfekt-garden.pl
Telefon: +48 519 563 390
Strona internetowa: www.perfekt-garden.pl

Usługi ogrodnicze to nasza pasja. Dokładamy starań aby wykonywać nasze usługi profesjonalnie. Posiadamy nowoczesne maszyny i urządzenia pozwalające na wydajną i dokładną pracę w Twoim ogrodzie.

MIMIR Sp. z o.o.

Adres e-mail: mimirspzoo@wp.pl
Telefon: +48 690-328-877
Strona internetowa: brak

Firma zajmuje się kojarzeniem firm w celu stworzenia własnych relacji biznesowych. Posiada kontakty w branży paliwowej i surowcowej. Firma zorientowana jest również na doradztwo w zakresie nowoczesnych technik komunikacyjnych i technologicznych.

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego A. Szadkowski

Adres e-mail: adam_szadkowski84@wp.pl
Telefon: +48 781 004 991
Strona internetowa: www.adamrzeczoznawca.pl

Od 2015 roku prowadzę własną działalność gospodarczą pod nazwą: Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Adam Szadkowski.

W ramach prowadzonej działalności oferuje kompleksowe usługi w zakresie wyceny wszelkiego rodzaju nieruchomości położonych na terenie województwa lubelskiego. Obszar działania jest możliwy także na terenie innych województw w kraju, po ustaleniu szczegółów ze zleceniodawcą.

W krótkim skrócie chciałbym przedstawić świadczone przeze mnie usługi w ramach prowadzonej działalności.


ZAKRES WYCEN
- nieruchomości gruntowych zabudowanych i niezabudowanych,
- nieruchomości budynkowych i lokalowych,
- nieruchomości specjalistycznych i komercyjnych (stacje paliw, salony samochodowe, hotele, supermarkety, biurowce, warsztaty, itp.),
- nieruchomości zabytkowych i turystycznych,
- nieruchomości rolnych i leśnych,
- ograniczonych praw rzeczowych, w tym służebności, spółdzielczych własnościowych praw do lokali mieszkalnych i lokali użytkowych,
- prawa użytkowania wieczystego,
- przedsiębiorstw, wartości niematerialnych i prawnych,
- dla sektora bankowego i finansowego, administracji publicznej, osób fizycznych i prawnych.


WYCENY DLA POTRZEB
Poszczególne wyceny nieruchomości sporządzane są dla potrzeb:
- ustalenia ceny kupna – sprzedaży nieruchomości,
- zabezpieczenia wierzytelności kredytowej,
- podziału majątku,
- wywłaszczeń i odszkodowań,
- zniesienia współwłasności, wniesienia aportu,
- księgowych i podatkowych, w tym: dla potrzeb amortyzacji i skarbowo – podatkowych, ustalenia podatku od spadków i darowizn,
- aktualizacji opłat z tytułu użytkowania wieczystego,
- ustalenia wysokości opłaty adiacenckiej i planistycznej,
- ustalenia ceny nieruchomości do przetargów,
- ubezpieczeniowych,
- uzyskiwania dopłat unijnych,
- informacyjnych,
- innych.


KOSZTY WYCENY
Ze względu na różnorodność wycen koszt usługi ustalany jest indywidualnie dla każdego zlecenia i nie zależy on od wartości wycenianej nieruchomości. Na jego wysokość wpływają następujące czynniki:
- rodzaj nieruchomości stanowiącej przedmiot wyceny,
- termin i warunki wykonania czynności związanych z wyceną,
- koszty dojazdu oraz inne dodatkowe opłaty związane np. z pozyskaniem dokumentów niezbędnych do wyceny,
- dostępność danych niezbędnych do wykonania wyceny.
Odpowiednie i kompletne dokumenty niezbędne do wyceny nieruchomości dostarczone przez Klienta obniżą koszt sporządzenia operatu szacunkowego.

Bardziej szczegółowy opis mojej działalności, oraz osiągnięcia zawodowe i inne dane znajdują się na mojej stronie internetowej.

WordPassion

Adres e-mail: wordmypassion@gmail.com
Telefon: +48 667 899 367
Strona internetowa: www.wordpassion.wordpress.com

WordPassion to językowe centrum świadczące usługi na wielu płaszczyznach, które ciągle rozwija swoją ofertę, również o nowe języki. Głównym obszarem działalności firmy jest marketing internetowy, czyli szeroko pojęty copywriting i content marketing, a także przygotowywanie innego typu tekstów i prezentacji. WordPassion wykonuje usługi w języku polskim, angielskim, rosyjskim, tajskim, wietnamskim i japońskim. W ofercie firmy można również znaleźć tłumaczenia w parach językowych:

- polski-japoński,

- polski-tajski,

- polski-angielski,

- polski-wietnamski,

- polski-rosyjski,

- angielski-rosyjski,

- angielski-japoński,

- angielski-wietnamski,

- angielski- tajski.

Ponadto WordPassion organizuje lekcje języka japońskiego, wietnamskiego i tajskiego, które odbywają się stacjonarnie w Rzeszowie, jak również ONLINE.

WordPassion można znaleźć na Facebooku oraz na Instagramie.

Fundacja Piewica 1956

Adres e-mail: rosochacki@vp.pl
Telefon: +48 603 175 264
Strona internetowa: brak

Fundacja Piewica 1956 prowadzi działalność w zakresie doradztwa hodowlanego, treningowego i realizacji obiektów sportowo-hodowlanych. Fundacja prowadzi działania na rzecz promocji i zbytu polskich koni ras czystej krwi arabskiej, angloarabskiej oraz małopolskiej oraz powszechności ich użytkowania.

STRONG SOFT Sp. z o.o.

Adres e-mail: biuro@strongsoft.pl
Telefon: +48 514 792 939
Strona internetowa: www.strongsoft.pl

STRONG SOFT Sp. z o.o. to zespół młodych ludzi z pasją do tworzenia. Głównie zajmujemy się pisaniem oprogramowania. 

W naszej ofercie można znaleźć również kilka gotowych produktów:

- system kolejkowy - KamsQ

- program do zarządzania call center - HotLine

- modułowy program do obsługi magazynów, spa i siłowni z możliwością powiązania ze sklepem internetowym shoper - Posejdon

Naszym kredo jest "ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia", dlatego jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa dowolne oprogramowanie w dogodnej cenie.


Polska Borówka Sp. z o. o.

Adres e-mail: info@polskaborowka.eu
Telefon: brak
Strona internetowa: www.polskaborowka.eu

Nasza firma Polska borówka sp. z o .o. powstała w 2016 r. lecz jako właściciele w danej branży jesteśmy od 15 lat. W chwili obecnej prowadzimy:

 • szkółkę krzewów,
 • uprawę borówki amerykańskiej w pojemnikach,
 • uprawę jagody kamczackiej w gruncie,
 • uprawę borówki amerykańskiej.

Z każdą chwilą nasze areały zwiększają się. Działamy na wielu zagranicznych rynkach. Nasza oferta powiększa się znacząco, chcemy zapewnić naszym klientów pełen wachlarz usług.

Z roku na rok rynek borówka amerykańska ma coraz większa konkurencję oraz zwiększa się ilość plantacji. Wiąże się to z szeregiem problemów. Nasza firma powstała po to aby pomóc nowym plantatorom zaistnieć w świecie plantatorów,  po to aby dać szansę wszystkim tym, którzy borykają się z problemami prowadzenia plantacji.

Po przez zaoferowanie najlepszej jakości sadzonek borówki amerykańskiej oraz jagody kamczackiej jak i pomoc w zabiegach agrotechnicznych chcemy zagwarantować przyszłym plantatorom bezproblemową uprawę.

Borówka amerykańska oraz jagoda kamczacka są co raz bardziej cenionym owocem nie tylko na Świecie ale także w Polsce. Z roku na rok przybywa konsumentów którzy świadomie decydują się na zdrowe owoce. Przez co rynek staje się co raz bardziej wymagający i stawia plantatorom co raz wyżej porzeczkę. Po przez racjonalne podejście do biznesu oraz przez naszą pomoc jesteśmy w stanie stać się bezkonkurencyjni.

Dzięki wspólnej współpracy osiągniemy najlepszej jakości owoce, wyeliminujemy obawy przed brakiem sprzedaży. Naszą celem jest także produkcja certyfikowanych sadzonek oraz doradztwo w zakresie uprawy borówki oraz jagody kamczackiej. Wieloletnie doświadczenia z naszymi obecnymi partnerami są zagwarantowaniem jakości naszych usług. Jesteśmy w stanie zapewnić zbyt owoców na długie lata.

Naszym celem jest pomoc jak największej liczbie plantatorów w uzyskaniu jak najlepszej jakości owoców borówki amerykańskiej oraz jagody kamczackiej, a wszystko po to aby polskie borówki oraz jagody były cenione na całym Świecie.

Zapraszamy  zapoznania się z ofertą oraz do współpracy.

Nu Delta Sp. z o.o.

Adres e-mail: jagoda@nudelta.pl
Telefon: +48 784 614 640
Strona internetowa: www.nudelta.pl

Digitalizacja dokumentów. Jedno rozwiązanie wiele możliwości.

Stworzyliśmy oprogramowanie automatycznie odczytujące i rozpoznające treść dowolnych dokumentów papierowych. Nie jest to zwykły OCR, gdyż odczytywanym tekstom przypisujemy również znaczenie, np. na potrzeby księgowości potrafimy wykryć na dowolnej fakturze tabelę z produktami, tabelę ze stawkami VAT, wszelkie kwoty i daty, sposób płatności, tytuł, numer konta, dane teleadresowe nabywcy i sprzedawcy. Wykorzystując najnowsze narzędzia i wyniki badań z dziedziny IT, stworzyliśmy własny język semantyczny opisujący strukturę dokumentów. Nasze rozwiązanie nie ogranicza się tylko do rynku księgowości, lecz znajduje zastosowanie we wszystkich dziedzinach związanych z analizą i przetwarzaniem tekstu, czyli m.in. w bankowości (foto-przelew), systemach obiegu dokumentów oraz inteligentnej archiwizacji.

Zielony Gaz Sp. z o. o.

Adres e-mail: brak
Telefon: brak
Strona internetowa: brak

Zielony Gaz został utworzony w 2013 przez zespół ludzi z długoletnim doświadczeniem wy energetycznej, a także w zakresie wykorzystania OZE, ze specjalizacją w małych i mikro biogazowniach. Wcześniej zespół brał udział w opracowaniach dotyczących wytwarzania i wykorzystania biogazu m.in. z produkcji rolniczej (mikro- i małe biogazownie rolnicze) i z małych oczyszczalni ścieków (od 1000 m3 ścieków na dobę). Długoletnie doświadczenie prezesa Dariusza Wereszczyńskiego i zespołu współpracowników, obejmujące technologię wytwarzania biogazu i badania różnych zestawów substratów, pozwoliło na zaprojektowanie, wybudowanie i uruchomienie pierwszej w Polsce kontenerowej mikrobiogazowni. Celem Zielonego Gazu Sp. z o.o. jest m.in. udoskonalenie i wdrożenie do masowej produkcji elementów mikro- i małych biogazowni.

GORNER Sp. z o.o.

Adres e-mail: biuro@gorner.pl
Telefon: +48 81 820 07 88
Strona internetowa: www.gorner.pl

Firma GORNER oferuje doskonałej jakości oleje i smary oraz środki chemiczne wymagane do prawidłowej pracy rożnych urządzeń przemysłowych. Służy również profesjonalnym doradztwem i świadczeniem usług w celu optymalizacji doboru środków smarnych do posiadanego parku maszynowego klienta.

Wastech Sp. z o. o.

Adres e-mail: brak
Telefon: brak
Strona internetowa: www.wastech-recycling.pl

Zakres działalności spółki to między innymi niszczenie przedmiotów zatrzymanych przez Urzędy oraz niszczenia zlecone przez Klientów. Wyżej wymieniona usługa gwarantuje poufność danych, pełne bezpieczeństwo oraz poufność.

Firma świadczy również usługi z zakresu doradztwa środowiskowego, gdzie prowadzi dla Klientów pełną dokumentację odpadową w tym między innymi nadzór nad ewidencją odpadów, przygotowanie wniosków do decyzji, pozwoleń. Monitoruje na bieżąco stan formalno - prawny w zakresie ustawodawstwa dla każdego Klienta. Jednocześnie pełni funkcję reprezentacyjną dla Klienta przed organami administracji publicznej w zakresie wymogów oraz obowiązków wynikających z ustaw.

DARMAK Sp z o. o.

Adres e-mail: kontak@gruzbag.pl
Telefon: +48 504 869 999
Strona internetowa: www.gruzbag.pl

GruzBag to szybki, tani i prosty sposób na pozbycie się zalegającego gruzu!

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest profesjonalny odbiór i wywóz gruzu. Cennik świadczonych usług został precyzyjnie przygotowany przez specjalistów, pracujących w naszym przedsiębiorstwie. Zwracamy szczególną uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Proponujemy zatem fachowe usługi, które jednocześnie dają wymierne korzyści dla środowiska naturalnego. 

Doświadczenie, zdobyta wiedza i dostosowanie propozycji do wymagań Klientów pozwala nam na zaoferowanie sprawnego wywozu gruzu, dotrzymywanie wszystkich terminów i realizację zleceń najwyższym poziomie. 

Proponowany przez nas kontener na gruz GruzBag to idealne rozwiązanie zarówno przy mniejszych, jak i większych remontach. Złóż zamówienie na zbiornik z dostawą do domu, za pośrednictwem formularza lub telefonicznie, bądź zakup go w naszych oddziałach. Zapraszamy do współpracy.  

Pontifex Sp. z o.o.

Adres e-mail: biuro@pontifex.pl
Telefon: +48 798 489 178
Strona internetowa: www.pontifex.pl

Firma PONTIFEX to prężnie prosperująca spółka działająca w branży budowlanej zarówno drogowej, konstrukcyjnej, energetycznej, sanitarnej, telekomunikacyjnej, kolejowej oraz górniczej.

PONTIFEX to przede wszystkim kadra cenionych specjalistów i inżynierów. Ich doświadczenie jest gwarantem udanej realizacji każdej inwestycji. Doświadczenie naszych ekspertów pozwala nam na kompleksowe wykonanie inwestycji począwszy od wykonania projektu wraz z kosztorysem, poprzez bieżącą kontrole laboratoryjną, oraz nadzór inwestorski. Działamy według systemu zarządzania PN-EN ISO/IEC 17025 co sprawia, że powierzane nam zadania są zawsze realizowane na najwyższym poziomie.

PONTIFEX Sp. z o.o. w ramach swojej działalności wykonuje:

- odwierty geologiczne,

- sondowania CPT,

- dokumentacje geologiczne,

- obsługi laboratoryjne kontraktów,

- ekspertyzy,

- projekty konstrukcyjne, drogowe, geotechniczne,

- kontrolę jakości wykorzystywanych materiałów.

Autobo Sp. z o.o. (Auto Kontrola)

Adres e-mail: brak
Telefon: +48 500 571 243
Strona internetowa: brak
Firma Autobo Sp. z o.o. jest właścicielem strony Autokontrola.pl. Jest to portal który, umożliwia wszystkim kupującym samochody używane, sprawdzenie ich stanu technicznego bez wychodzenia z domu. Działamy na terenie całej Polski, a nasze usługi są pomocą w podjęciu dobrej i słusznej decyzji.

Promoters Sp. z o.o.

Adres e-mail: marcin@promoters.pl
Telefon: +48 503 092 722
Strona internetowa: www.promoters.pl

Jako agencja eventowa: planujemy wydarzenia, realizujemy je oraz doradzamy w zakresie logistyki, promocji i programu. Podczas pracy opieramy się o zasady efektywnej komunikacji i współpracy, dbając o istotne interesy klientów oraz hołdując zasadzie wygrana-wygrana.