LOKATORZY STACJONARNI

Softelo Damian Błażejewski

Adres e-mail: softelo@softelo.eu
Telefon: +48 601 398 375
Strona internetowa: www.softelo.eu

Zajmujemy się usługami w zakresie szeroko rozumianych technologii informatycznych.

Główny obszar naszej działalności to usługi programistyczne, ale jesteśmy również w stanie dostarczać usługi w zakresie testów oraz devops.

Technicznie specjalizujemy się w następujących obszarach: Java, Scala, JavaScript, Spring, JavaEE, Reactive Programming, JVM performance. 

Profestech S.A.

Adres e-mail: biuro@profestech.pl
Telefon: +48 600 244 792
Strona internetowa: www.innobaza.pl
Profestech S.A. to firma zajmująca się rozwojem transferu technologii na Lubelszczyźnie - łączy dawców technologii z ich nabywcami. Poprzez szereg innowacyjnych działa umożliwia współpracę w zakresie badań i rozwoju. Dodatkowo firma pomaga w pozyskiwaniu funduszy w tym dotacji europejskich.

Speed Com Karol Górny

Adres e-mail: biuro@speed-com.pl
Telefon: +48 605 300 663
Strona internetowa: brak
Firma powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na specjalistów w zakresie szeroko pojętego doradztwa telekomunikacyjnego. Głównym celem firmy jest kompleksowa obsługa firm w zakresie efektywności łączności i sieci teleinformatycznych poprzez obniżanie kosztów i podnoszenie ich jakości zarówno telefonii stacjonarnej jak i komórkowej. Firma zajmuje się również bieżącą weryfikacją ofert poszczególnych dostawców telekomunikacyjnych dostępnych na rynku, co pozwala wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie dla klienta. Dodatkowo, Speed Com zajmuje się usługą outsourcingu w zakresie telemarketingu.

POZOSTALI LOKATORZY

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego A. Szadkowski

Adres e-mail: adam_szadkowski84@wp.pl
Telefon: 781-004–991
Strona internetowa: www.adamrzeczoznawca.pl

Od 2015 roku prowadzę własną działalność gospodarczą pod nazwą: Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Adam Szadkowski.

W ramach prowadzonej działalności oferuje kompleksowe usługi w zakresie wyceny wszelkiego rodzaju nieruchomości położonych na terenie województwa lubelskiego. Obszar działania jest możliwy także na terenie innych województw w kraju, po ustaleniu szczegółów ze zleceniodawcą. 

W krótkim skrócie chciałbym przedstawić świadczone przeze mnie usługi w ramach prowadzonej działalności.


ZAKRES WYCEN

• nieruchomości gruntowych zabudowanych i niezabudowanych,

• nieruchomości budynkowych i lokalowych,

• nieruchomości specjalistycznych i komercyjnych (stacje paliw, salony samochodowe, hotele, supermarkety, biurowce, warsztaty, itp.),

• nieruchomości zabytkowych i turystycznych,

• nieruchomości rolnych i leśnych,

• ograniczonych praw rzeczowych, w tym służebności, spółdzielczych własnościowych praw do lokali mieszkalnych i lokali użytkowych,

• prawa użytkowania wieczystego,

• przedsiębiorstw, wartości niematerialnych i prawnych,

• dla sektora bankowego i finansowego, administracji publicznej, osób fizycznych i prawnych.


WYCENY DLA POTRZEB

Poszczególne wyceny nieruchomości sporządzane są dla potrzeb:

• ustalenia ceny kupna – sprzedaży nieruchomości,

• zabezpieczenia wierzytelności kredytowej,

• podziału majątku,

• wywłaszczeń i odszkodowań,

• zniesienia współwłasności, wniesienia aportu,

• księgowych i podatkowych, w tym: dla potrzeb amortyzacji i skarbowo – podatkowych, ustalenia podatku od spadków i darowizn,

• aktualizacji opłat z tytułu użytkowania wieczystego,

• ustalenia wysokości opłaty adiacenckiej i planistycznej,

• ustalenia ceny nieruchomości do przetargów,

• ubezpieczeniowych,

• uzyskiwania dopłat unijnych,

• informacyjnych,

• innych.


KOSZTY WYCENY

Ze względu na różnorodność wycen koszt usługi ustalany jest indywidualnie dla każdego zlecenia i nie zależy on od wartości wycenianej nieruchomości. Na jego wysokość wpływają następujące czynniki:

• rodzaj nieruchomości stanowiącej przedmiot wyceny,

• termin i warunki wykonania czynności związanych z wyceną,

• koszty dojazdu oraz inne dodatkowe opłaty związane np. z pozyskaniem dokumentów niezbędnych do wyceny,

• dostępność danych niezbędnych do wykonania wyceny.

Odpowiednie i kompletne dokumenty niezbędne do wyceny nieruchomości dostarczone przez Klienta obniżą koszt sporządzenia operatu szacunkowego.

Bardziej szczegółowy opis mojej działalności, oraz osiągnięcia zawodowe i inne dane znajdują się na mojej stronie internetowej.

Islanders Agata Chojnacka

Adres e-mail: contact@islandersteam.com
Telefon: brak
Strona internetowa: islandersteam.com/

Islanders to marka strojów kąpielowych i odzieży plażowej, dostępna w międzynarodowym sklepie internetowym lub sklepach partnerskich. Jak sama nazwa wskazuje, marka inspirowana jest plażami, wyspami i nieodkrytymi miejscami, dlatego wszystkie nasze produkty pochodzą z krajów wyspiarskich, głównie Bali, niemniej jednak produkowane są z wysokiej klasy materiałów. Urok, blask, a zarazem prostota, to naszym zdaniem idealny przepis, aby lśnić na plaży. Nasza marka to także budowanie społeczności ludzi, którzy chcą podążać za wyspiarskim stylem życia. 

WordPassion

Adres e-mail: wordmypassion@gmail.com
Telefon: +48 667-899-367
Strona internetowa: https://wordpassion.wordpress.com/

WordPassion to językowe centrum świadczące usługi na wielu płaszczyznach, które ciągle rozwija swoją ofertę, również o nowe języki. Głównym obszarem działalności firmy jest marketing internetowy, czyli szeroko pojęty copywriting i content marketing, a także przygotowywanie innego typu tekstów i prezentacji. WordPassion wykonuje usługi w języku polskim, angielskim, rosyjskim, tajskim, wietnamskim i japońskim. W ofercie firmy można również znaleźć tłumaczenia w parach językowych:

- polski-japoński,

- polski-tajski,

- polski-angielski,

- polski-wietnamski,

- polski-rosyjski,

- angielski-rosyjski,

- angielski-japoński,

- angielski-wietnamski,

- angielski- tajski.

Ponadto WordPassion organizuje lekcje języka japońskiego, wietnamskiego i tajskiego, które odbywają się stacjonarnie w Rzeszowie, jak również ONLINE.

WordPassion można znaleźć na Facebooku oraz na Instagramie.

Fundacja Piewica 1956

Adres e-mail: rosochacki@vp.pl
Telefon: 603 175 264
Strona internetowa: brak

Fundacja Piewica 1956 prowadzi działalność w zakresie doradztwa hodowlanego, treningowego i realizacji obiektów sportowo-hodowlanych. Fundacja prowadzi działania na rzecz promocji i zbytu polskich koni ras czystej krwi arabskiej, angloarabskiej oraz małopolskiej oraz powszechności ich użytkowania.

STRONG SOFT Sp. z o.o.

Adres e-mail: biuro@strongsoft.pl
Telefon: +48 514 792 939
Strona internetowa: www.strongsoft.pl

STRONG SOFT Sp. z o.o. to zespół młodych ludzi z pasją do tworzenia. Głównie zajmujemy się pisaniem oprogramowania. 

W naszej ofercie można znaleźć również kilka gotowych produktów:

- system kolejkowy - KamsQ

- program do zarządzania call center - HotLine

- modułowy program do obsługi magazynów, spa i siłowni z możliwością powiązania ze sklepem internetowym shoper - Posejdon

Naszym kredo jest "ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia", dlatego jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa dowolne oprogramowanie w dogodnej cenie.


Polska Borówka Sp. z o. o.

Adres e-mail: info@polskaborowka.eu
Telefon: brak
Strona internetowa: www.polskaborowka.eu

Nasza firma Polska borówka sp. z o .o. powstała w 2016 r. lecz jako właściciele w danej branży jesteśmy od 15 lat. W chwili obecnej prowadzimy:

  • szkółkę krzewów,
  • uprawę borówki amerykańskiej w pojemnikach,
  • uprawę jagody kamczackiej w gruncie,
  • uprawę borówki amerykańskiej.

Z każdą chwilą nasze areały zwiększają się. Działamy na wielu zagranicznych rynkach. Nasza oferta powiększa się znacząco, chcemy zapewnić naszym klientów pełen wachlarz usług.

Z roku na rok rynek borówka amerykańska ma coraz większa konkurencję oraz zwiększa się ilość plantacji. Wiąże się to z szeregiem problemów. Nasza firma powstała po to aby pomóc nowym plantatorom zaistnieć w świecie plantatorów,  po to aby dać szansę wszystkim tym, którzy borykają się z problemami prowadzenia plantacji.

Po przez zaoferowanie najlepszej jakości sadzonek borówki amerykańskiej oraz jagody kamczackiej jak i pomoc w zabiegach agrotechnicznych chcemy zagwarantować przyszłym plantatorom bezproblemową uprawę.

Borówka amerykańska oraz jagoda kamczacka są co raz bardziej cenionym owocem nie tylko na Świecie ale także w Polsce. Z roku na rok przybywa konsumentów którzy świadomie decydują się na zdrowe owoce. Przez co rynek staje się co raz bardziej wymagający i stawia plantatorom co raz wyżej porzeczkę. Po przez racjonalne podejście do biznesu oraz przez naszą pomoc jesteśmy w stanie stać się bezkonkurencyjni.

Dzięki wspólnej współpracy osiągniemy najlepszej jakości owoce, wyeliminujemy obawy przed brakiem sprzedaży. Naszą celem jest także produkcja certyfikowanych sadzonek oraz doradztwo w zakresie uprawy borówki oraz jagody kamczackiej. Wieloletnie doświadczenia z naszymi obecnymi partnerami są zagwarantowaniem jakości naszych usług. Jesteśmy w stanie zapewnić zbyt owoców na długie lata.

Naszym celem jest pomoc jak największej liczbie plantatorów w uzyskaniu jak najlepszej jakości owoców borówki amerykańskiej oraz jagody kamczackiej, a wszystko po to aby polskie borówki oraz jagody były cenione na całym Świecie.

Zapraszamy  zapoznania się z ofertą oraz do współpracy.

e-Xim IT S.A.

Adres e-mail: biuro@e-xim.pl
Telefon: +48 22 868 09 08
Strona internetowa: www.e-xim.pl

Firma wdrożeniowa, dostawca nowoczesnych rozwiązań w zakresie zarządzania IT. Swój dynamiczny rozwój zawdzięcza wykwalifikowanej kadrze pracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie oraz partnerstwu z największymi, globalnymi producentami oprogramowania.

Specjalizuje się w systemach informatycznych pomagających redukować lub eliminować ograniczenia w całym cyklu wytwórczym oprogramowania zgodnie z metodyką DevOps oraz systemach pozwalających na zarządzanie usługami (IT Service Management) zgodnie z ITIL®.

Doświadczenie, zaangażowanie oraz kreatywność pracowników e-Xim IT pozwala z powodzeniem realizować projekty w sektorach dużych i średnich przedsiębiorstw.

Nu Delta Sp. z o.o.

Adres e-mail: jagoda@nudelta.pl
Telefon: +48 784 614 640
Strona internetowa: www.nudelta.pl

Digitalizacja dokumentów. Jedno rozwiązanie wiele możliwości.

Stworzyliśmy oprogramowanie automatycznie odczytujące i rozpoznające treść dowolnych dokumentów papierowych. Nie jest to zwykły OCR, gdyż odczytywanym tekstom przypisujemy również znaczenie, np. na potrzeby księgowości potrafimy wykryć na dowolnej fakturze tabelę z produktami, tabelę ze stawkami VAT, wszelkie kwoty i daty, sposób płatności, tytuł, numer konta, dane teleadresowe nabywcy i sprzedawcy. Wykorzystując najnowsze narzędzia i wyniki badań z dziedziny IT, stworzyliśmy własny język semantyczny opisujący strukturę dokumentów. Nasze rozwiązanie nie ogranicza się tylko do rynku księgowości, lecz znajduje zastosowanie we wszystkich dziedzinach związanych z analizą i przetwarzaniem tekstu, czyli m.in. w bankowości (foto-przelew), systemach obiegu dokumentów oraz inteligentnej archiwizacji.

i-Direct Ubezpieczenia Sp. z o. o.

Adres e-mail: kontakt@i-directubezppieczenia.pl
Telefon: +48 660 662 211
Strona internetowa: www.i-directubezpieczenia.pl

i-Direct Ubezpieczenia Sp. z o.o. jest multiagencją oferującą produkty kilkunastu firm ubezpieczeniowych o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Naszym priorytetem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych sprawiającym naszym klientom radość z ich użytkowania. Najnowszym projektem zrealizowanym przez nas jest Market Ubezpieczeniowy, który w formie mobilnej aplikacji umożliwia w prosty i szybki sposób zakup ubezpieczenia w dowolnym miejscu i czasie z uwzględnieniem atrakcyjnej ratalnej formy płatności. Autorska aplikacja aktywizuje mobilny kanał sprzedaży, dzięki automatyzacji i customizacji procesu sprzedaży produktów ubezpieczeniowych w systemie B2B2C. 

Aplikacja umożliwia zaoferowanie ubezpieczeń u dowolnego partnera posiadającego masowych odbiorców, dotychczas nie dystrybuującego ubezpieczeń.

Technologie Kwantowe Sp. z o. o.

Adres e-mail: brak
Telefon: brak
Strona internetowa: brak

Spółka Technologie Kwantowe zajmuje się działalnością badawczo - rozwojową w obszarze technologii kwantowych, w szczególności w dziedzinie optyki kwantowej. Zespół badawczy tworzą naukowcy związani z Politechniką Lubelską i Uniwersytetem Warszawskim.

RDS FUND Sp. z o. o.

Adres e-mail: info@rdsfund.com
Telefon: +48 602 229 000
Strona internetowa: www.rdsfund.com

RDS FUND dzięki posiadanym umowom o współpracy (Thales Group - inwestor branżowy, Crowley Group - inwestor VC) zapewnia spółkom Funduszu, które z sukcesem przejdą fazę PoC, dostęp do globalnych inwestorów branżowych i funduszy VC. W ten sposób Fundusz nie tylko "otwiera drzwi" spółkom do współpracy z pierwszoligowymi inwestorami VC i inwestorami branżowymi, ale także daje im realne możliwości, aby w krótkim czasie rozwinęły działalność w skali globalnej.

HURTOWNIA SUKIEN ŚLUBNYCH "Ślubna Linia"

Adres e-mail: wedding.suknie@gmail.com
Telefon: +48 697 661 409
Strona internetowa: www.weddingsuknie.com/

HURTOWNIA SUKIEN ŚLUBNYCH "Ślubna Linia" prezentuje suknie ślubne od ukraińskich producentów. Od wielu lat wiadomo, ze ukraiński rynek proponuje duży wybór produktów ślubnych w cenie, która zadowoli każdego Klienta. Nasza filozofia polega na tym, żeby każdy Klient uzyskał interes od współpracy z nami. Przez to staramy się zyskiwać zaufanie każdego Klienta przez dobry serwis.

LoVo Telekontakt24 Sp. z o.o.

Adres e-mail: biuro@lovo.pl
Telefon: +48 22 255 30 00
Strona internetowa: www.lovo.pl

LoVo Telekontakt24 od 2008 świadczy usługi na rynku telekomunikacyjnym. Jest specjalistą w zakresie terminacji ruchu telekomunikacyjnego oraz wsparcia technicznego i administracyjnego dla spółek telekomunikacyjnych.  

W 2009 r. LoVo Telekontakt24 stworzyło innowacyjną Platformę Telekomunikacyjną HIPERUS. To rozwiązanie, które umożliwia świadczenie nowoczesnych usług opartych o technologie pakietowe zarówno w mobilnych, jak i stacjonarnych sieciach telekomunikacyjnych.

Dzięki możliwościom Platformy HIPERUS, LoVo zaczęło świadczyć swoje usługi na rynku resellerskim, a także Klientom Biznesowym i Detalicznym.


Zielony Gaz Sp. z o. o.

Adres e-mail: brak
Telefon: brak
Strona internetowa: brak

Zielony Gaz został utworzony w 2013 przez zespół ludzi z długoletnim doświadczeniem wy energetycznej, a także w zakresie wykorzystania OZE, ze specjalizacją w małych i mikro biogazowniach. Wcześniej zespół brał udział w opracowaniach dotyczących wytwarzania i wykorzystania biogazu m.in. z produkcji rolniczej (mikro- i małe biogazownie rolnicze) i z małych oczyszczalni ścieków (od 1000 m3 ścieków na dobę). Długoletnie doświadczenie prezesa Dariusza Wereszczyńskiego i zespołu współpracowników, obejmujące technologię wytwarzania biogazu i badania różnych zestawów substratów, pozwoliło na zaprojektowanie, wybudowanie i uruchomienie pierwszej w Polsce kontenerowej mikrobiogazowni. Celem Zielonego Gazu Sp. z o.o. jest m.in. udoskonalenie i wdrożenie do masowej produkcji elementów mikro- i małych biogazowni.

GORNER Magdalena Grudzień

Adres e-mail: biuro@gorner.pl
Telefon: +48 81 820 07 88
Strona internetowa: www.gorner.pl

Firma GORNER oferuje doskonałej jakości oleje i smary oraz środki chemiczne wymagane do prawidłowej pracy rożnych urządzeń przemysłowych. Służy również profesjonalnym doradztwem i świadczeniem usług w celu optymalizacji doboru środków smarnych do posiadanego parku maszynowego klienta.

Antyplagiat online Paweł Szwagierek

Adres e-mail: ap@autograf.pl
Telefon: +48 507 719 777
Strona internetowa: www.antyplagiat-online.pl

Antyplagiat online Paweł Szwagierek to firma prowadząca portal internetowy umożliwiający rozpoznawanie plagiatu w pracach naukowych i jego usuwanie. Firma umożliwia dystrybucję swoich usług poprzez stronę internetową oraz platformę Facebook: https://web.facebook.com/antyplagiatonline

Wastech Sp. z o. o.

Adres e-mail: brak
Telefon: brak
Strona internetowa: www.wastech-recycling.pl

Zakres działalności spółki to między innymi niszczenie przedmiotów zatrzymanych przez Urzędy oraz niszczenia zlecone przez Klientów. Wyżej wymieniona usługa gwarantuje poufność danych, pełne bezpieczeństwo oraz poufność.

Firma świadczy również usługi z zakresu doradztwa środowiskowego, gdzie prowadzi dla Klientów pełną dokumentację odpadową w tym między innymi nadzór nad ewidencją odpadów, przygotowanie wniosków do decyzji, pozwoleń. Monitoruje na bieżąco stan formalno - prawny w zakresie ustawodawstwa dla każdego Klienta. Jednocześnie pełni funkcję reprezentacyjną dla Klienta przed organami administracji publicznej w zakresie wymogów oraz obowiązków wynikających z ustaw.

Vilaro Agencja Interaktywna

Adres e-mail: biuro@vilaro.pl
Telefon: +48 500 571 243
Strona internetowa: www.vilaro.pl

Jesteśmy agencją interaktywną, zajmującą się tworzeniem stron i sklepów internetowych, reklamą w sieci, pozycjonowaniem w wyszukiwarkach oraz identyfikacją wizualną. Przygotowujemy kampanie reklamowe, budujemy wizerunek oraz zaopatrujemy firmy w materiały promocyjne. Promujemy kompleksowo zarówno małe jak i średnie firmy. Naszym głównym celem jest odpowiadanie na rosnące oczekiwania klientów i świadczenie usług reklamowych o najwyższym standardzie. 

European Venture Investment Group S.A.

Adres e-mail: kontakt@evig.pl
Telefon: +48 791 224 602
Strona internetowa: www.evig.pl

European Venture Investment Group S.A. to fundusz inwestycyjny typu speed capital, działający od 2012 roku, który w głównej mierze inwestuje w projekty we wczesnej fazie rozwoju, cechujące się dużym ryzykiem, ale jednocześnie wysokimi stopami zwrotu. Fundusz oferuje wsparcie innowacyjnych pomysłów na początkowym etapie rozwoju projektu w aspektach takich jak rozwinięcie pomysłu, dopracowanie usługi lub produktu, tworzenie biznes planów, kompleksowych analiz rynku i konkurencji, tworzenie planu marketingowego, wprowadzenie produktu lub usługi na rynek oraz przede wszystkim w zapewnieniu finansowania na start i początkową fazę rozwoju projektu. Nie ogranicza się tylko i wyłącznie do wsparcia finansowego, ale oferuje również doradztwo i wsparcie merytoryczne - "inteligentny kapitał".

European Venture Investment Group S.A. inwestuje głównie w projekty z sektora:
- Nowych technologii
- OZE
- Biotechnologii
- E-commerce
- Medycyny
- Chemii

Plastpol Sp. z o.o.

Adres e-mail: plastpol@vp.pl
Telefon: +48 782 345 725
Strona internetowa: www.plastpol-exim.eu

PLASTPOL to dystrybutor granulatów tworzyw sztucznych na terenie Polski. PLASTPOL stanowi pomost pomiędzy rozwijającymi się małymi i średnimi przedsiębiorstwami zajmującymi się przetwórstwem polimerów. Od początku działalności zajmujemy się dystrybucją tworzyw sztucznych, w szczególności polietylenu, polipropylenu, polistyrenu oraz innych surowców chemicznych. Działamy w oparciu o stałe kontakty z dostawcami z Polski, Węgier, Włoch, a także oferujemy surowce renomowanych producentów europejskich i spoza Europy.

DARMAK Sp z o. o.

Adres e-mail: kontak@gruzbag.pl
Telefon: +48 504 869 999
Strona internetowa: www.gruzbag.pl

GruzBag to szybki, tani i prosty sposób na pozbycie się zalegającego gruzu!

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest profesjonalny odbiór i wywóz gruzu. Cennik świadczonych usług został precyzyjnie przygotowany przez specjalistów, pracujących w naszym przedsiębiorstwie. Zwracamy szczególną uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Proponujemy zatem fachowe usługi, które jednocześnie dają wymierne korzyści dla środowiska naturalnego. 

Doświadczenie, zdobyta wiedza i dostosowanie propozycji do wymagań Klientów pozwala nam na zaoferowanie sprawnego wywozu gruzu, dotrzymywanie wszystkich terminów i realizację zleceń najwyższym poziomie. 

Proponowany przez nas kontener na gruz GruzBag to idealne rozwiązanie zarówno przy mniejszych, jak i większych remontach. Złóż zamówienie na zbiornik z dostawą do domu, za pośrednictwem formularza lub telefonicznie, bądź zakup go w naszych oddziałach. Zapraszamy do współpracy.  

ScienceTech Sp. z o.o.

Adres e-mail: biuro@sciencetech.pl
Telefon: brak
Strona internetowa: www.sciencetech.pl

Spółka ScienceTech zajmuje się działalnością w obszarach szeroko pojętego doradztwa i szkoleń oraz działalności upowszechniającej naukę. Współpracuje z uczelniami i firmami z całej Polski w zakresie zwiększania efektywności transferu technologii i komercjalizacji w Polsce. Głównym celem firmy jest zachęcenie do aktywności przedsiębiorców w zakresie wdrażania innowacji, ponieważ zdolność do przekształcania wiedzy w nowe produkty, usługi oraz technologie decyduje obecnie o sukcesie rynkowym przedsiębiorstw i całej gospodarki.  

CITT LPNT Sp. z o.o.

Adres e-mail: biuro@citt.lublin.pl
Telefon: +48 81 479 09 17
Strona internetowa: www.citt.lublin.pl

Misją Centrum Innowacji i Transferu Technologii Lubelskiego Parku Naukowo - Technologicznego Sp. z o.o. jest zwiększenie konkurencyjności i dynamiki rozwoju regionu lubelskiego. Swoją misję realizuje poprzez kreowanie nowych miejsc pracy na Lubelszczyźnie tworząc korzystne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej dzięki efektywnemu zarządzaniu infrastrukturą biurową i badawczą oraz świadczeniu pomocniczych usług doradczych, szkoleniowych i informacyjnych.

Mobilny Trener Tomasz Kucharczyk

Adres e-mail: tomek@twojtrenerlublin.pl
Telefon: +48 669 229 864
Strona internetowa: www.twojtrenerlublin.pl

Firma Mobilny Trener - czyli wszystko co ze sportem związane. 

Chcesz schudnąć? Ułożymy razem najbardziej odpowiedni plan dietetyczny.

Potrzebujesz instruktora? Możemy spotkać się kilka razy lub ćwiczyć już zawsze razem.

A może chciałabyś ćwiczyć, ale wstydzisz się pójść na siłownię?

Nie ma problemu - przyjadę z profesjonalnym sprzętem prosto do Ciebie.

Chcesz ćwiczyć z koleżanką, bratem, mężem lub dziećmi? Przygotuję  i dopasuję poziom ćwiczeń dla każdego z Was.

Współpracuję z siłowniami CityFit (Czechów) i Arena (Czuby). Możemy się spotkać w jednej z nich, u Ciebie w domu lub poćwiczyć na świeżym powietrzu np. nad zalewem lub w parkach. 

 

Pontifex Sp. z o.o.

Adres e-mail: biuro@pontifex.pl
Telefon: +48 798 489 178
Strona internetowa: www.pontifex.pl

Firma PONTIFEX to prężnie prosperująca spółka działająca w branży budowlanej zarówno drogowej, konstrukcyjnej, energetycznej, sanitarnej, telekomunikacyjnej, kolejowej oraz górniczej.

PONTIFEX to przede wszystkim kadra cenionych specjalistów i inżynierów. Ich doświadczenie jest gwarantem udanej realizacji każdej inwestycji. Doświadczenie naszych ekspertów pozwala nam na kompleksowe wykonanie inwestycji począwszy od wykonania projektu wraz z kosztorysem, poprzez bieżącą kontrole laboratoryjną, oraz nadzór inwestorski. Działamy według systemu zarządzania PN-EN ISO/IEC 17025 co sprawia, że powierzane nam zadania są zawsze realizowane na najwyższym poziomie.

PONTIFEX Sp. z o.o. w ramach swojej działalności wykonuje:

- odwierty geologiczne,

- sondowania CPT,

- dokumentacje geologiczne,

- obsługi laboratoryjne kontraktów,

- ekspertyzy,

- projekty konstrukcyjne, drogowe, geotechniczne,

- kontrolę jakości wykorzystywanych materiałów.

Michał Kowalski MistrzowieCeremonii.pl

Adres e-mail: kontakt@mistrzowieceremonii.pl
Telefon: +48 531 633 700
Strona internetowa: www.mistrzowieceremonii.pl

MistrzowieCeremonii.pl to nowatorskie podejście do prowadzenia i obsługiwania przyjęć okolicznościowych. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na terenie całej Polski i Wielkiej Brytanii, zaangażowaniu w rozwój osobisty, a także wartościom jakimi się kierujemy świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzą prezenterzy muzyczni, konferansjerzy, animatorzy, fotografowie, kamerzyści i graficy ale Mistrzowie Ceremonii to przede wszystkim wodzirej i dj na wesele, studniówkę, imprezę firmową, a także pozostałe uroczystości. Tworzymy rozwiązania, które łączą pokolenia.

Autobo Sp. z o.o. (Auto Kontrola)

Adres e-mail: brak
Telefon: +48 500 571 243
Strona internetowa: brak
Firma Autobo Sp. z o.o. jest właścicielem strony Autokontrola.pl. Jest to portal który, umożliwia wszystkim kupującym samochody używane, sprawdzenie ich stanu technicznego bez wychodzenia z domu. Działamy na terenie całej Polski, a nasze usługi są pomocą w podjęciu dobrej i słusznej decyzji.

Promoters Sp. z o.o.

Adres e-mail: marcin@promoters.pl
Telefon: +48 503 092 722
Strona internetowa: www.promoters.pl

Jako agencja eventowa: planujemy wydarzenia, realizujemy je oraz doradzamy w zakresie logistyki, promocji i programu. Podczas pracy opieramy się o zasady efektywnej komunikacji i współpracy, dbając o istotne interesy klientów oraz hołdując zasadzie wygrana-wygrana.

Inframed Nowe Technologie Sp. z o.o.

Adres e-mail: brak
Telefon: brak
Strona internetowa: brak
Inframed Nowe Technologie jest nową spółka na rynku usług badawczych. Firma będzie prowadzić badania w laboratorium nad technikami kamer termowizyjnych. Technika termowizyjna jest jedną z wielu technik obrazowania. Jej zaletą jest całkowita bez inwazyjność i niski koszt, szczególnie w badaniach przesiewowych. Nie jest to metoda mogąca zastąpić inne metody, ale jest metodą uzupełniającą. Skopiowanie tego typu technologii przez inny podmiot nie jest proste, gdyż wymaga połączenia wysiłków ludzi z kilku branż (medycyna, technika, fizyka), a jednocześnie stworzenia indywidualnego, nowego rozwiązania przez dany zespół. Stąd też na terenie Polski poza jednostkami budżetowymi jakimi są Politechniki nie ma laboratorium tego typu, które byłoby centrum usług dla podmiotów zewnętrznych.