Microsoft Expert Summit

data dodania: 13 listopad 2014
W dniu 13 listopada 2014 na terenie Inkubatora Technologicznego w Lublinie odbyła się konferencja Microsoft Expert Summit. Organizatorem konferencji była Regionalna Lubelska Grupa Microsoft. Partnerami strategicznymi wydarzenia byli: Fundacja Lubelskich Innowacyjnych Przedsięwzięć, firma Microsoft oraz Inkubator Technologiczny w Lublinie.
czytaj więcej

Inkubator Technologiczny na Innotech 2014

data dodania: 16 październik 2014
Inkubator Technologiczny w Lublinie po raz kolejny bierze udział w targach Inno-Tech Expo. Jest to druga edycja Międzynarodowych Targów Innowacji i Nowych Technologi, które odbywają się w Kielcach.
czytaj więcej

Akademia Clearsense

data dodania: 08 październik 2014
Inkubator Technologiczny w Lublinie objął patronat nad konferencję z zakresu e-marketingu. Organizatorem wydarzenia jest Akademia Clearsense.
czytaj więcej

Warsztaty Akademii Materialination

data dodania: 02 październik 2014
Inkubator Technologiczny w Lublinie to miejsce gdzie często odbywają się wydarzenia z zakresu drukarek 3D. W dniach 8 i 15 października odbędą się Warsztaty Akademii Materialination.
czytaj więcej

"Komunikacja w biznesie - budowanie trwałych relacji z klientem" - szkolenie wewnętrzne

data dodania: 30 wrzesień 2014
W dniu 30 września 2014 w Inkubatorze Technologicznym odbyło się kolejne bezpłatne szkolenie dla rezydentów Inkubatora. Temat szkolenia "Komunikacja w biznesie - budowanie trwałych relacji z klientem" został wybrany po dokładnej analizie potrzeb firm inkubowanych.
czytaj więcej